کروتون روز 1

سلام و درود 🌺
✍ امشب سراغ یکی از گیاهان رنگارنگ آمدیم که بدون شک تنوع رنگی برگ هایش بی نظیر است همواره مورد توجه بوده و قرار گرفتن آن در منزل یا محیط کار قطعا لذت بخش خواهد بود.

🌱🌱🌱 کروتون بومی مناطق گرمسیری و اقیانوسیه است. این گیاه فوق العاده نسبت به عوامل محیطی حساس است باید بیشتر از سایر گیاهان مراقب آن باشید. مطمئن باشید با رعایت نکات که در ادامه ذکر می شود قادر به نگهداری از آن خواهید بود.

🌞🌞🌞🌞🌞 کروتون گیاهی نور دوست است. با توجه به رنگ هایش نیازمند نوری فراوان و فیلتر شده است. برگ های تازه روییده نیازمند نور هستند تا به رنگ اصلی خود دست یابند. در صورت کمبود نور ممکن است گیاه دچار ریزش برگ شود.

💧💧💧 آبیاری را زمانی انجام دهید که سطح خاک خشک شده باشد و در هر آب یاری گیاه را سیراب کنید.

🎍🎍🎍 این گیاه بسیار رطوبت دوست بوده و می توانید آن را در طول هفته غبار پاشی کنید. از جزیره و یا دستگاه بخور نیز می توانید جهت شادابی گیاه استفاده کنید. حتما علاوه بر رطوبت تهویه هوا را نیز فراهم کنید. تا از قارچی شدن سطح خاک جلوگیری شود.

🏝 کروتون نیازمند خاکی سبک وغنی است ترکیبی از خاک برگ ماسه و کمپوست. فراموش نکنید که زه کش گلدان حتما مناسب باشد و به راحتی آب را از خود عبور دهد.

🪴 پیشنهاد می شود اگر تجربه کافی در زمینه گل و گیاه ندارید از یک گیاه مقاوم تر در منزل نگهداری کنید. اگر شما ساکن مناطق ساحلی کشور هستید قطعا رطوبت هوا به کمک شما خواهد آمد و تجربه بسیار شیرین تری از گیاه کروتون خواهید داشت.

🛑🛑🛑 حد الامکان بعد از مستقر شدن گیاه از جابه جایی بی مورد پرهیز کنید. تهویه مناسب را برایش فراهم کنید و اجازه دهید همواره نور مورد نیاز خود را دریافت کند.

با ما همراه باشید…🌹

#باسبز#باسبز_کروتون#گیاه_حساس#گیاه_حساس_آپارتمانی#دفترچه_باسبز#دفترچه_کروتون#کروتون#کروتون_گیاه_من#کروتون_پرتقالی#کروتون_پنجه_کلاغی#کروتون_رشته#کروتون_اکوبا#اکوبا
#کروتون_رشته_ای#کروتون_گورخری#گیاه_رطوبت_دوست#کروتون_رنگی#کروتون_رنگارنگ#گلوگیاه_کلکسیونی#گلدان_خاص#گلوگیاه#نگهداری_گل#گلوگیاهآپارتمانی#گیاه_زینتی#گیاه_درختچه_ای#گیاه_بلند#کروتون_روز_۱#کروتون_دنیای_گیاهان#کروتون_نگهداری#کروتون_طلایی

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.