پای فیل

سلام و درود
✍ مگر می شود کسی ظاهر پریشان لیندا را ببیند و جذب زیبایی آن نشود. نخل دم اسبی یا گیاه پافیلی بومی بیابان ها است. با توجه به سادگی نگهداری از آن، گزینه بسیار خوبی جهت نگهداری در ادارات و منازل محسوب می شود. در صورت نگهداری درست و طی سالیان قد آن بسیار بلند شده و با توجه به ظاهرش گویا پای فیل را با منزل آورده اید.

🌱🌱🌱 لیندا بومی مکزیک است و علت محبوبیتش فرم زیبای برگ ها و تنه ی آن است که در انتها دارای غده ی بزرگی است. برگ های لیندا برای جلوگیری از هدر رفتن آب، بسیار نازک هستند و سطح مقطع باریکی دارند.

🌞🌞🌞🌞🌞 لیندا بسیار نور دوست است و ترجیحا از نور فیلتر شده و فراوان برای آن استفاده کنید. هرچند که در محیط های نیم سایه نیز گیاه می تواند همچنان به رشد خود ادامه دهد.

💧💧 لیندا با توجه به نوع ریشه هایش که دارای غده است نیازمند آبیاری بسیار کمی است. بر خلاف بقیه گیاهان رطوبت دوست نیست. آبیاری را حتما بعد از خشک شدن خاک انجام دهید و اصلا در انجام آن عجله نکنید.

🏝 لیندا نیازمند خاکی سبک است مخلوطی از خاک رس، شن و مواد عالی. این گیاه محیط و خاک بیابانی را دوست دارد و گلدانش نیازمند زهکش بالاست. در تعویض گلدان عجله نکنید هر دو یا سه سال گیاه نیازمند تعویض گلدان است.

🪴 اگر در منزل یا محیط کار نور کافی دارید براحتی می توانید از لیندا نگهداری کنید تنها نکته ای که باید به آن دقت کنید آبیاری گیاه است که موجب پوسیدگی ریشه گیاه نشوید. با خیال راحت به مسافرت رفته و از بابت این گیاه خیالتان راحت باشد.

با ما همرا باشید…🌹

#باسبز#باسبز_لیندا#گیاه_مقاوم_آپارتمانی#دفترچه_باسبز#دفترچه_لیندا#گیاه_مقاوم#نخل_دم_اسبی#نخل_دم_اسب
#گیاه_بیابانی#پافیلی#گیاه_مقاوم#لیندا#گیاه_آپارتمانی_مقاوم#گیاه_کم_آب#گلوگیاه_کلکسیونی#گلدان_خاص#گلوگیاه#نگهداری_گل#گلوگیاهآپارتمانی#گیاه_زینتی#گیاه_کم_توقع#گیاه_کم_آب#گیاه_بلند#لیندا_روز_۱#نخل_دم_اسبی_دنیای_گیاهان#نخل_دم_اسبی_نگهداری#نخل_دم_اسبی💝💝

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.