تنوع بی پایان

لام و درود
✍ گیاه مورد نظر امشب، کمی حساس و ظریف تر از سایر گیاهان است اما در صورت رسیدگی مستمر می تواند به یک گیاه چند ساله یا حتی یک درختچه تبدیل شود. رنگ هاای زیبایش، رشد سریعش، قطعا نظر هر بیننده ای را جلب می کند.

🌱🌱🌱 حسن یوسف بومی آسیا و استرالیاست. نسبت به سرما و عوامل محیطی بسیار حساس بوده و با توجه به تنوع بی پایان رنگیش نیازمند نور زیاد و غیر مستقیم است.

🌞🌞🌞 همان طور که گفته شد حسن یوسف برای حفظ رنگ هایش نیازمند نور غیر مستقیم و فراوان است و محیط های نیم سایه را می پسندد.در صورت دریافت نور کم، گیاه رنگ هایش را از دست خواهد داد.

💧💧💧💧💧حسن نیازمند محیطی مرطوب برای رشد می باشد و نیاز آبی بالایی دارد شاید در تابستان هر روز نیازمند آبیاری باشد. در زمستان می توانید در بازه های زمانی سه روزه یا با خشک شدن خاک اقدام به آبیاری کنید.

🏝 حسن یوسف تقریبا گیاه کم توقعی است در خاک باغچه براحتی رشد می کند. می توانید از کمپوست برای تغذیه آن استفاده کنید و سالیانه اقدام به تعویض گلدان نماید.

🪴 حسن یوسف دارای دنیای بی پایان رنگ ها است برای شروع می توانید از انواع زرد و قرمز آن نگهداری کنید. انواع خاص را براحتی نمی توان یافت و با بذر می توانید پرورش دهید که نیازمند تبحر و مهارت در این امر است.

🌨 اگر بتوانید حسن یوسف خود را در فصول از سرما محافظت کنید می توان امیدوار بود که گل کوچک شما در اندک زمانی به درختچه ای زیبا بدل شود

با ما همرا باشید…🌹

#باسبز#باسبز_حسن_یوسف#گیاه_حساس_آپارتمانی#دفترچه_باسبز#دفترچه_حسن_یوسف#گیاه_حساس#حسن_یوسف_صورتی#حسن_یوسف_سبز
#حسن_یوسف_سبز_ابلق#حسن_یوسف_درختچه#گیاه_حساس_به_کم_نوری#حسن_یوسف_درختی#حسن_یوسف_آتشین#حسن_یوسف_مینیاتوری#گلوگیاه_کلکسیونی#گلدان_خاص#گلوگیاه#نگهداری_گل#گلوگیاهآپارتمانی#گیاه_زینتی#حسن_یوسف_بنفش_یواش#حسن_یوسف_تایلندی#حسن_یوسف_اسکارلت#حسن_یوسف_روز_۱#حسن_یوسف_نگهداری#حسن_یوسف_نگهداری_مقدماتی#حسن_یوسف_قرمز_مخملی#حسن_یوسف_مخملی#حسن_یوسف🌿

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.